Фрукто-овочесховище
HLADOYUG використовує і впроваджує передові технології зберігання фруктів та овочів.
Овочі і фрукти, як живі організми, продовжують жити навіть після збору врожаю. Біохімічні реакції безпосередньо залежать від температури. Енергія, необхідна для цих життєвих процесів, генерується завдяки випаровуванню. Швидке випаровування веде до короткострокового зберігання.
Збільшення температури при зберіганні робить повітря більш сухим, що сприяє великій втраті вологи. Випаровування вологи залежить від способу зберігання, виду упаковки.

Відомий вплив знижених температур на зберігання. Чим нижче температура, тим менше випаровується волога, затримується розвиток шкідливих мікроорганізмів. Однак існують певні межі низьких температур, нижче яких охолоджувати не можна. Низькі температури не повинні викликати замерзання плодів і овочів. Температура замерзання залежить від виду, хімічного складу, кількості розчинних речовин в клітинному соку і коливається в межах від -0,5 ° С (огірки) до -4,5 ° С (виноград).

Спільна дія низької температури, низької концентрації кисню і високої концентрації вуглекислого газу в складському приміщенні значно знижує швидкість процесів метаболізму, що впливає на зберігання продукту.

З комерційної точки зору, це означає не тільки збереження органолептичних якостей продукції, а й зниження втрат через патогени (цвілі), а також протидія відомим фізіологічним порушенням, таким як загальні і старіючі опіки і поява низькотемпературних опіків. Ці переваги стають ще більш очевидними, коли застосовуються більш складні методи.

Овочі та фрукти продовжують жити всередині холодильника. Таким чином, можна зберегти їх живими довше за рахунок поліпшення зберігання продуктів. Спеціалізована література показує, наскільки важливими і різними є вентиляційні швидкості для різних видів продуктів і наскільки різними можуть бути умови зберігання.

Наші фахівці встановлюють датчики, що вимірюють кількість світла, відбитого шкіркою плодів у вигляді флуоресценції. Використання цих датчиків забезпечує швидке і точне визначення мінімального рівня O2, який буде підтримуватися в приміщенні під час зберігання в режимі реального часу, що робить використання впроваджуваної технології простим і безпечним.
Супермаркет Сільпо, м. Київ
(проектування, монтаж обладнання, сервісне обслуговування,працюючий супермаркет на натуральному холодоагенті СО2)
Склад компанії Данон, м.Херсон
(монтаж обладнання, сервісне обслуговування)
Розподільчий склад «Велика Кишеня» с. Мартусовка
(поставка, проектування, монтаж обладнання, сервісне обслуговування)
БІЛЬШЕ КЕЙСІВ
Зворотній зв'язок
Як до вас звертатись?
© 2019-2021 Хладоюг
Наші контакти
Специаліст з напрямку торгового холодильного обладнання
Специаліст з напрямку
комерційного холоду
м. Херсон, вул. Пилипа Орлика , 32/30, офіс 209
м. Київ, пр. Соборності 15, офіс 615
Наша адреса