Промисловий холод
Проектування, підбір обладнання, збірка і монтаж холодильних та морозильних камер, складів, фрукто-овочесховищ, виробничих приміщень, розподільних і логістичних центрів.
HLADOYUG пропонує рішення для таких виробничих галузей як: зберігання овочів і фруктів, птахопереробна промисловість, м'ясна промисловість, молочна промисловість, кондитерська промисловість, рибна промисловість, виробництво напоїв, розподільні і логістичні центри, холодильні та морозильні склади, торгові підприємства, виробництво готової продукції.

Наше завдання, підібрати для наших клієнтів оптимальні рішення, які дозволять якісно і максимально ефективно підтримувати необхідні параметри роботи холодильного обладнання.

Сучасні технології по зберіганню, заморожування, газації, підтримці вологісного режиму, швидкості руху повітря та інше, мають на увазі індивідуальний підбір технології в залежності від продукту і технологічного процесу. Штат інженерів-технологів з багаторічним практичним досвідом допомагає не тільки виконати завдання, поставлене клієнтом, але і запропонувати краще рішення, про яке наші клієнти можуть і не знати.

Супермаркет Сільпо, м. Київ
(проектування, монтаж обладнання, сервісне обслуговування,працюючий супермаркет на натуральному холодоагенті СО2)
Склад компанії Данон, м.Херсон
(монтаж обладнання, сервісне обслуговування)
Розподільчий склад «Велика Кишеня» с. Мартусовка
(поставка, проектування, монтаж обладнання, сервісне обслуговування)
БІЛЬШЕ КЕЙСІВ
© 2019-2021 Хладоюг
Наші контакти
Специаліст з напрямку торгового холодильного обладнання
Специаліст з напрямку
комерційного холоду
м. Київ, пр. Соборності 15, офіс 615
Наша адреса