Проектування та монтаж
Виконуємо комплекс робіт з проектування та монтажу холодильного обладнання магазинів, супермаркетів, холодильних і морозильних складів, чілерів і розподільних центрів.
При виготовленні монтажного проекту для будь-якого об'єкту, ми використовуємо знання наших інженерів.

Сучасний підхід при проектуванні дозволяє отримати точну специфікацію необхідних витратних матеріалів. Також, наше програмне забезпечення, дозволяє точно розрахувати гідравлічні опору і врахувати його для оптимального підбору холодильної техніки і в налаштуваннях робочих режимів.

Всі монтажні проекти надаються замовникові, а також зберігаються в архівах нашої компанії. Це дає можливість, у разі зміни інженерів у замовника або зміни власника торгового об'єкта, в будь-який момент отримати всю необхідну інформацію про комунікації. У разі перенесення або заміни обладнання, наявність цієї інформації критично для швидкої заміни і оптимізації.

Розробка проекту та монтаж промислового холодильного обладнання ведеться у відповідності з усіма нормативними документами, із суворим дотриманням вимог техніки безпеки та виробничої санітарії. За погодженням із замовником наші фахівці розробляють щити управління з сучасною автоматикою. Індивідуальні технічні рішення дозволяють економити ресурси, і ефективно використовувати виробничі площі.

HLADOYUG пропонує ефективні технічні рішення холодопостачання великих торгових центрів. Ми використовуємо техніку відомих світових виробників. Установка торгового холодильного обладнання - відповідальний процес, який повинен організовуватися професіоналами.

Ми здійснюємо створення систем холодопостачання під ключ. Ми даємо гарантію що проектування буде відбуватися на найвищому технічному рівні, швидко і якісно буде змонтовано холодильне обладнання та обслуговано за європейським стандартом.
Супермаркет Сільпо, м. Київ
(проектування, монтаж обладнання, сервісне обслуговування,працюючий супермаркет на натуральному холодоагенті СО2)
Склад компанії Данон, м.Херсон
(монтаж обладнання, сервісне обслуговування)
Розподільчий склад «Велика Кишеня» с. Мартусовка
(поставка, проектування, монтаж обладнання, сервісне обслуговування)
БІЛЬШЕ КЕЙСІВ
© 2019-2021 Хладоюг
Наші контакти
Специаліст з напрямку торгового холодильного обладнання
Специаліст з напрямку
комерційного холоду
м. Київ, пр. Соборності 15, офіс 615
Наша адреса